Od demolácií, cez výkopové práce až po odvoz odpadu

VYTVÁRAME PRIESTOR PRE NOVÉ ZAČIATKY

V oblasti zemných prác a úpravy terénov, búracích a výkopových prác, búrania betónových plôch a demolácie prízemných objektov sme vašim partnerom už 10 rokov. Novinkou v ponuke našich služieb je aktuálne aj mulčovanie a kosenie pozemkov. Môžete sa na nás obrátiť aj v prípade, že plánujete na pozemku realizovať vŕtanie stavebných dier alebo hľadáte partnera, ktorý zabezpečí spoľahlivý odvoz materiálov z vašej stavby.

Snažíme sa vám poskytovať kvalitné služby za prijateľné ceny, ktorým vždy predchádza obhliadka a nacenenie na mieru na základe vašich požiadaviek a následného využitia potrebnej techniky. 

Spolupracujeme aj s väčšími partnermi formou subdodávky. Každej spolupráci touto formou predchádza individuálna dohoda a nacenenie na mieru.

DEMOLAČNÉ PRÁCE

Búracie práce často vyžadujú komplexné a precízne plánovanie. Bezpečná a efektívna demolácia je kľúčovou časťou prípravy pre novú výstavbu. 

Zabezpečíme pre vás demolácie betónových plôch, búracie práce pomocou hydraulického kladiva, demolácia domov a následný odvoz a likvidácia stavebných sutín.

VÝKOPOVÉ A ZEMNÉ PRÁCE

Disponujeme odbornými znalosťami a vybavením šikovných rozmerov, vďaka ktorému vieme zrealizovať presné a efektívne výkopové práce aj na ťažko prístupných miestach, kam sa stroje väčších rozmerov nedostanú. Bez ohľadu na rozsah vášho projektu, my sa postaráme o výkopy včas a bez problémov. 

Zabezpečujeme výkop základov, trativodov, bazénov a pivníc, taktiež výkop septikov a nádrží, výkop koreňov. Realizujeme aj terénnu úpravu pozemkov

MULČOVANIE, KOSENIE

Mulčovací stroj je skvelý nástroj pre udržiavanie pozemkov v optimálnom stave, dokáže rýchlo a efektívne spracovať veľké plochy. Mulčovanie pomáha udržiavať pozemok vo výbornej kondícii, chráni ich pred eróziou a zabraňuje rastu buriny.

Pravidelné kosenie trávnatých plôch nielen zlepšuje estetiku pozemku, ale aj podporuje zdravý rast trávy.

PRENÁJOM KONTAJNEROV

Zabezpečenie kontajnera je  nevyhnutným krokom pri stavebných projektoch vo fáze, kedy je potrebné efektívne spracovať odpad.

Prenajímame kontajnery pre stavebnú suť, stavebný odpad a komunálny odpad o objeme 3, 5, 7 a 10 metrov kubických.

VŔTANIE DIER VRTÁKOM

Ponúkame profesionálne a spoľahlivé vŕtanie dier zemným vrtákom pre rôzne účely v oblasti stavebných prác a inštalácií.

Zameriavame sa predovšetkým navŕtanie dier na stĺpiky, ploty a stavebné základy.

PRESUN SYPKÝCH MATERIÁLOV

Pod pojmom presun rozumieme odvoz a dovoz sypkých materiálov – predovšetkým piesku, hliny, štrku, štrkoviny a zeminy

Pri manipulácii sypkých materiálov je dôležité dodržiavať bezpečnostné predpisy a brať do úvahy environmentálne obmedzenia.

Služby poskytujeme štandardne do vzdialenosti 50 km od sídla.

Nacenenie pripravujeme vždy na mieru - v závislosti od rozsahu prác a použitia potrebnej techniky. Minimálna účtovacia sadzba sú 4 hodiny.